EFTA LAT
ražošana, celtniecība, renovācijas un remonta darbi visā eiropā
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU
Mūsu nozares
Pergolas un žalūzijas
Spāņu bioklimatiskas un industriālās pergolas izmantošanai visu gadu.

Mūsu pakalpojumu saraksts
Mēs pastāvīgi pilnveidojam un paplašinām piedāvāto pakalpojumu klāstu, lai atvieglotu jūsu dzīvi.
1
Dzīvokļu, privātmāju un komercobjektu remonts "līdz atslēgai"
EFTA LAT nodarbojas ar dzīvokļu, māju un komercobjektu renovāciju visā pasaulē un īsteno visdažādākos uzdevumus – no drosmīgiem arhitektūras un dizaina projektiem līdz remonta un celtniecības darbiem atsevišķās telpās (virtuves, ģērbtuves, vannas istabas u.c.).
2
Būvniecība
EFTA LAT būvē jebkuras sarežģītības objektus un var uzņemties ģenerāluzņēmēja funkcijas - ātri un precīzi organizē visu nodaļu un apakšuzņēmēju darbu būvlaukumā. Mūsu speciālistiem ir liela pieredze un augsta kvalifikācija inženierzinātņu un būvniecības un uzstādīšanas darbu jomā. Un apakšuzņēmēji, ar kuriem mūsu uzņēmums sadarbojas, ir pārbaudīti gadu kopīgā darbā, kas novērš laika un kvalitātes zudumu uzdevumu sadalē.
3
Detalizēts piedāvāto darbu un pakalpojumu saraksts
tehniskās dokumentācijas un budžeta veidošanas izstrāde budžeta veidošana un finansēšanas plāns darba grafika apstiprināšana līgumu konkursu rīkošana būvlaukuma organizēšana integrēta projektu vadība apakšuzņēmēju koordinēšana un kontrole darba risinājumu optimizācija, ņemot vērā budžetu darba drošības nodrošināšana objekta nodošana ekspluatācijā
4
Ēku rekonstrukcija un renovācija
Ēku un telpu kompleksa rekonstrukcija un remonts neatkarīgi no to sākotnējā funkcionālā mērķa un nolietojuma pakāpes. Rekonstrukcija tiek veikta stingri saskaņā ar izstrādāto projektu, un pasūtītājam ir iespēja sekot līdzi darbu veikšanai. Galvenie darbu veidi, kas tiek veikti konstrukciju atkārtotas aprīkošanas laikā:
 • vispārējie celtniecības un apdares darbi
 • ūdensvada, kanalizācijas un apkures nomaiņa
 • elektrības un apgaismojuma uzstādīšana
 • ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu uzstādīšana
 • ugunsdrošības sistēmu uzstādīšana
 • SCS, ACS, videonovērošanas uzstādīšana
 • fasādes darbi
 • jumtu darbi
 • Stiklotas konstrukcijas montāža
5
Tehniskā uzraudzība
Ne katram klientam ir iespēja pastāvīgi atrasties objektā un kontrolēt būvfirmu darbu – iedziļināties tehniskajās detaļās, konkrētās situācijās un vietējos būvnormatīvos. Šajā gadījumā EFTA LAT nodrošina ēku kontroles un tehniskās uzraudzības pakalpojumu. Mēs uzraugām visus ēkas būvniecības vai remonta posmus, un klients regulāri saņem foto/video reportāžas, kā arī speciālista atzinumu par procesa norisi. EFTA LAT garantē:
 • projekta un tāmes dokumentācijas analīze un kontrole pār to, kā darbuzņēmējs to ievēro
 • kļūdu novēršana darbuzņēmēja darbā;
 • būvdarbu un apdares materiālu izvēles uzraudzība, ko veic darbuzņēmējs
 • stingra būvmateriālu patēriņa uzskaite katra darba posma
 • kvalitātes kontrole
 • tehnoloģisko standartu ievērošanas pārbaude, darbu veikšanas noteikumi, drošības noteikumi, meistaru darba laiks veikto darbu kvalitātes pārbaude (tiek uzmērītas plaknes, grīdas, sienu un griestu līmeņi, pārbaudīts komunikāciju pieslēgums utt.)
 • specializētās kontroles dokumentācijas aizpildīšana
 • Objektu nodošana
6
Dokumentu noformēšana
EFTA LAT nodarbojas ar administratīvo atbalstu, visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu un atļauju saņemšanu jebkura mērķa objektu būvniecībai gandrīz visā Pasaulē. Sniedzam arī juridisko atbalstu visā būvniecības periodā.
7
Projektēšana, autoruzraudzība, materiālu komplektācija
Nodarbojamies ar interjera dizainu – no projektēšanas līdz iekārtošanai. Saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm mūsu dizaineri un arhitekti izgatavo rasējumus, plānus, skices, 3D vizualizācijas un pilnu darba projektu. Piedāvājam autoruzraudzību pār apstiprināta dizaina projekta realizāciju: būvdarbu atbilstību projekta dokumentācijā atspoguļotajiem rasējumiem, tehniskajām specifikācijām un mākslinieciskajām idejām kontrolē projektētājs vai arhitekts. Dizaineri palīdz klientam izvēlēties mēbeles un dekorus, un mēs organizējam to piegādi no jebkuras valstīs.

Mūsu darbi
Mūsu darbi Eiropā
Koka logi. Iestiklošanas darbi vēstniecībā un vēstnieka rezidencē Parīzē
Veco koka logu un durvju nomaiņa pret jauniem priedes logiem vēstniecībā Parīzē. Vairāk nekā 90 konstrukcijas. „Parīze, Francija"
Foto
Koka un PVC logi. Iestiklošanas darbi vēstniecībā un vēstnieka rezidencē Briselē
Veco koka logu nomaiņa pret energoefektīviem ozolkoka logiem vēstniecībā un vēstnieka rezidencē Briselē. Vairāk nekā 140 konstrukcijas. „Brisele, Beļģija"
Bruģēšanas darbi vēstniecībā Luksemburgā. Vairāk nekā 3000 m2.

Bruģakmeņa ieklāšana vestniecībā Luksemburgā. Brigāde no 4 cilvēkiem ieklāja vairāk nekā 3000 m2 - 1.5 mēneša laikā.

Foto
Kotedžs ar kultūras pieminekļa statusu Jūrmalā


2020. gadā EFTA LAT pabeidza iekšējos un ārējos remonta un restaurācijas darbus pilī ar kultūras mantojuma statusu Jūrmalā. Pilnībā atjaunota ārējā fasāde, ieklāts jauns bruģis pagalmā, iekšpusē veikts augstākas kvalitātes remonts.
"Jūrmala"


Žurnāla raksts - ELLE DECORATION
Mūsu mērķis
Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis – apmierināt visas Jūsu vajadzības un pārsniegt Jūsu gaidas. Mēs varam īstenot VISU.
Kāpēc mēs?
1
Pieredze
Pieredze – tā, bez šaubām, ir pats svarīgākais faktors jebkurā arodā. Jo vairāk mēs esam kļūdījušies mūsu darbības sākuma etapā, jo mazāk iespēju ir kļūdīties pašlaik.
2
Pašu ražotne
Mēs neesam pārpircēji. Mums ir pašiem sava ražotne, tādējādi mēs varam izsekot un kontrolēt visu mūsu produkcijas ražošanas procesu.
3
Pasūtījuma izpildes termiņi.
Katram objektam mēs aprēķinām reālus ražošanas termiņus. Mēs mākslīgi nesaīsinām termiņus, runājot ar pasūtītāju pirms pasūtījuma, lai tikai viņam izpatiktu.
4
Kvalitāte
Mēs nevaram atļauties izgatavot produkciju, kas neatbilstu kvalitātes standartiem. Tieši tāpēc mēs „pārapdrošināmies" katrā produkcijas ražošanas etapā un izmantojam detaļas un materiālus tikai no tādiem ražotājiem, kurus esam pārbaudījuši vairāku gadu garumā.
5
Garantija
Mēs sniedzam garantiju savai produkcijai. 15 gadu laikā nav neviena klienta, kuru mēs nebūtu „izglābuši", ja kaut kas ir sabojājies noteiktu iemeslu dēļ pēc garantijas termiņa beigām – bez maksas. Mēs vienmēr un visur palīdzēsim Jums jebkuru bojājumu gadījumā.
6
Sertifikācija
Visai mūsu produkcijai ir visi nepieciešamie sertifikāti. Montāžas brigādēm ir Eiropas sertifikāti, un tās tiks galā ar JEBKURAS sarežģītības darbiem.
Mūsu kontakti
Ofiss: +371 29 721 777
E-pasts: info@eftalat.lv

Klientu apkalpošana:

Ofiss: +371 27 018 777

Kleistu 18b, Rīga

Darba laiks
Pirmdiena - Piektdiena
09:00 - 18:00

Remonts, māju renovācija, dzīvokļu remonts, lēta renovācija, dārga renovācija, māju renovācija Rīga, māju renovācija Latvija, dzīvokļu renovācija Rīga, māju renovācija Jūrmala, dzīvokļu renovācija Jūrmala, remonts, kapitālais remonts, ekskluzīva renovācija, dizaineru renovācija, salabot, salabot dzīvokli , remontē māju, Latvija, Rīga, Jūrmala, skaists remonts, ārpuse, restaurācija, restaurē māju, restaurē ēku, remontē ēku, remontē ēku, remontē dzīvokli, pieminekļu restaurācija, objektu restaurācija, telpu restaurācija, interjera atjaunošana, iekšējā renovācija, ēkas, pieminekļi, kompleksa restaurācija, jebkuras sarežģītības atjaunošana, logi, durvis, nomainiet, ielieciet jaunus logus, ielieciet jaunas durvis, atjaunojiet skulptūras, mainiet jumtu, salabojiet jumtu, nomainiet pārklājumu, nomainiet jumtu, mājas, kotedžas, vasarnīcas, celtniecība, vannas, lapenes , restaurācija, celtniecība, pērciet māju, uzbūvējat māju, uzstādiet māju, uzbūvējat vasarnīcu, jaunas mājas 2019, jaunas mājas 2020. gads, pērc māju Rīgā, pērc māju Latvijā, būvē māju Latvijā, būvē māju Rīgā, māju uz kredīta, māju nomā, māju pēc nomaksas plāna, projektēšana, projektēšana, arhitekts, arhitektūra, projekta īstenošana, būvniecības konsultācijas, bezmaksas būvniecības konsultācijas, uzcelt vasarnīcu, uzcelt pirti, uzcelt pirti, nopirkt lapeni, uzbūvēt lapeni, piebūvi, remontu, restaurāciju, māju projektus, pirkt māju Jūrmalā, būvēt māju Jūrmalā, PVC durvis, PVC logi, plastmasas logi, plastmasas durvis, stikla pakešu logi, stikla pakešu nomaiņa, remonts plastmasas logi, plastmasas durvju remonts, durvju regulēšana, logu regulēšana, durvju remonts, logu remonts, aparatūras remonts, aparatūras nomaiņa, jaunas durvis, jauni logi, saliktas durvis, uzticamas durvis, siltas durvis, logu kopšana, PVC logu pasūtīšana, PVC durvis , pērciet PVC logus, PVC durvis, pērciet saliktas durvis, hidroizolāciju, jumta hidroizolāciju, jumta hidroizolāciju, dīķu hidroizolāciju, dīķu hidroizolāciju, kuģu hidroizolāciju, hidroizolāciju pamatu siltināšana, logu hidroizolācija, sienu hidroizolācija, membrāna, EPDM membrāna, Firestone, Firestone celtniecības izstrādājumi, RubberGard, PondGard, jumta remonts, Pergolas, lapenes, nojumes, lauku mājas, rūpnieciskās pergolas, mājas lapenes, dārza lapenes, spāņu pergolas, Saxun, Saxun pergolas, nopērciet pergolas, uzbūvējiet pergolas, pasūtiet pergolas
Made on
Tilda